Головна Про компанію Продукція VIP-пропозиція Прайс Галерея
Наші роботи
Будинок з профільованого брусу
Будинок з профільованого брусу
слідучюча робота

Корисне

 • Головна
  Дерев’яний каркасний будинок

     Дерево як будівельний матеріал ніколи не втрачає своєї привабливості і здавен
  рахується зручним ,гарним і довговічним матеріалом. Довговічність конструкцій ,здоровий клімат, відсутність у будівельних матеріалах шкідливих для організму людини компонентів-найважливіші переваги дерев’яного будинку.
  Спорудження дерев’яного будинку набагато дешевше за звичайний кам’яний я виглядає він значно гарніше і природніше. Дерев’яна побудова чудово вписується в будь-який пейзаж .
  Одним з найпоширеніших варіантів побудови є каркасній метод, його ще називають Фінським або Канадським.
   
     Стіни та перекриття виконуються за наступною технологією:
  Зовнішня стіна: монтується каркас з брусу, зовні будинок облицьовується блок-хаузом (фальш брус, імітація під брус) товщиною 35-50 мм., з середини радіальною або звичайною вагонкою товщиною 13-28 мм. Всередині стіна утеплюється мін ватою товщиною 100мм. з обох сторін обнесеною тепло-волого ізоляційною плівкою . Внутрішні стіни та перекриття також виконуються за цією технологією . Побудований за такою технологією будинок має прекрасні теплоізоляційні властивості що дозволяє однаково комфортно почувати себе як в 30-градусний мороз так і в 30-градусну спеку. Для опалення будинку зазвичай достатньо одного каміну .
     Будинок має неперевершений інтер’єр ,адже усі комунікаційні системи з легкістю ховаються під обшивкою. Стіни у кожній з кімнат можна зробити оригінальними без додаткових витрат, скажімо в одній кімнаті стіни облицьовуються радіальною вагонкою ,в іншій звичайною, ще в іншій у вигляді певного узору. З зовні такий будинок не відрізниш від будинку з цільного профільованого брусу, або оциліндрованої колоди , так як використовуються блок-хауз як з радіальним профілем (імітація під оциліндровану колоду) так і прямий (імітація під профільований брус).
     Крім вище описаних переваг даний будинок має ще одну важливу перевагу, це швидкість виготовлення. Досягається це за рахунок використання добре висушеного пиломатеріалу. На відміну при будівництві будинку з цільного , або оциліндрованого брусу використовується не зовсім сухий пиломатеріал і потрібен час на усадку.   Отже у каркасному будинку можна жити уже через місяць після початку будівництва, а то і швидше.
     При заключні угоди на будівництво слід звернути увагу на де кілька нюансів:
  Зараз дуже популярною є вартість будинку «під ключ», але поняття «під ключ» є для кожного виробника індивідуальне , тому при заключні контракту слід уточнити всі деталі та всі обов’язки підрядника, детальніше буде описано нижче.
     Ще одним цікавим моментом є вартість будинку за квадратний метр площі , це також не вірно, ми ж не купуємо автомобіль по кількості кінських сил а платимо за річ у цілому , тому і вартість будинку потрібно обговорювати повністю, але з уточненням переліку що повинно бути зроблено.
  Зазвичай будівництво проходить у такій послідовності:
  - проектування будинку ;
  - вибір підрядника та підписання договору;
  - заливка фундаменту;
  - виготовлення на підприємстві усіх дерев’яних комплектуючих (конструктора);
  - доставка матеріалів на місце монтажу;
  - забезпечення супутніх матеріалів ( утеплювач, покрівельний матеріал, лакофарбова продукція, вікна та двері )
  - організація проживання та харчування бригади будівельників (зазвичай 4-5 чоловік)
  - монтаж будинку (дерев’яна частина)
  - покрівельні роботи
  - фарбування будинку
  - монтаж систем комунікацій.

     Отже про укладанні договору слід обговорити всі вище згадані моменти тільки тоді ви отримаєте дійсно вартість будинку «під ключ». Також радимо з’їздити на підприємство та подивитися їхні роботи вживу а не тільки по фотографіях.

   
   
  Підприємство: "Альта" телефон: 8-050-374-04-32       info@alta.cv.ua