Головна Про компанію Продукція VIP-пропозиція Прайс Галерея
Наші роботи
Будинок з профільованого брусу
Будинок з профільованого брусу
слідучюча робота

Корисне

 • Головна arrow Продукція
  Продукція підприємства

  Блок-хаус. Інша назва блок-хауз, блокхаус. Імітація під масивний оциліндрований брус, застосовується для будівництва будинків, а також для облицювання стін, як з зовні, так і з середини. Розроблено декілька типорозмірів різної ширини та товщини.

  Імітація брусу. Або фальшбрус, імітація під масивний профільований брус, застосовується для каркасного будівництва , а також для облицювання стін, як з зовні, так і з середини. Можимо виготовляти імітацію брусу різної ширини та товщини.

  Вагонка (євровагонка).  Виготовляємо якісну не зрощену вагонку довжиною до 5 метрів. Також розпочато виготовлення вагонки з липи та вільхи.

  Дошка підлоги. Виготовляємо дошку для підлоги різної товщини, ширини та довжини.

  Будинки під ключ (каркасний метод)- підприємство займається спорудженням дерев’яних каркасних будинків під ключ по власних проектах та проектах замовників. Також проводить 100% або іншу комплектацію будинку дерев’яною складовою для монтажу Замовником власними силами. Виконуємо всі роботи окрім фундаменту та комунікацій. Фото наших робіт можна подивитися в галереї.

  Будинки під ключ з профільованого брусу – підприємство  займається будівництвом будинків з профільованого брусу. Можливі варіанти як прямокутного брусу так і D-образного , весь брус цільний ( не клеєний і не зрощений з відходів) , також можлива поставка будинку по даній конструкції  у вигляді конструктора .

  Дерев’яні будинки з оциліндрованого брусу та по технології « Дикий зруб»

  Альтанки різних конструкцій - Підприємство виготовляє альтанки різної конфігурації (від чотирикутної до восьмикутної) та різної площі забудови, для використання альтанки в зимовий період реалізований проект шестикутної альтанки із вікнами та дверима. Можливі варіанти поставки: з монтажем спеціалістами підприємства, у вигляді конструктора з детальною інструкцією по монтажу та часткова комплектація ( без підлоги, без покрівлі і т. д.). Фото робіт присутні в галереї.

  Бруси для побудови каркасів стін, стропильних систем та інший обрізний пиломатеріал.

  Профільований брус. Виготовляємо цільний, не клеєний профільований брус прямокутного, D- образного та інших профілів. Максимальні розміри 140 мм.*180*8000 мм.

  Оциліндрований брус. Діаметр 160-240 мм, довжина до 8 метрів.

  Гонт, гонтова покрівля. Покрівля з тоненьких дерев’яних дощечок. [ дивитись зразок.. ]

  Меблі ручної роботи з натуральної деревини. Ліжка, столи, лавки, комоди, тумби та інше з массиву.

  Двері дерев'яні. Виготовляємо дерев'яні двері міжкімнатні та вхідні, з масиву дерева.

  Плінтус, наличник, кутник, притворна планка.

  Дрова колоті. Виготовляємо дрова клопоті твердих порід (бук та граб.) В наявності постійно як сухі дрова так і свіжо колоті.

  Інша продукція під замовлення. Підприємство розглядає замовлення по виготовленню різної продукції з дерева: обрізний пиломатеріал,сухий струганий брусок та дошка, пагонаж, заготовка і т.д. Весь цикл обробки : розпилювання, сушка ,кінцева обробка проводиться на одному підприємстві.

  Матеріал: хвойні породи дерева карпатського регіону, зокрема смерека. При необхідності проводиться антисептична обробка та покриття лаками замовленої продукції.

   
  Підприємство: "Альта" телефон: 8-050-374-04-32       info@alta.cv.ua